Dolar 17,9639
Euro 18,3085
Altın 1.025,47
BİST 2.867,75
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Sal 31°C
Çar 30°C
Per 30°C
Cum 31°C

Fenerbahçe Kürek Şubemiz, Gençler Türkiye Kupası Yarışlarında tüm kategorilerde şampiyon oldu

Fenerbahçe Kürek Şubemiz, Gençler Türkiye Kupası Yarışlarında tüm kategorilerde şampiyon oldu
A+
A-
26.06.2022
103

Kürekte Gençler Türkiye Kupası Yarışları, Ankara Mogan Gölü’nde yapıldı.

Fenerbahçemiz, 6 kategorinin 6’sında da zafere ulaştı. Kürek Şubemiz; küçük erkekler, küçük kızlar, genç erkekler, genç kızlar, yıldız erkekler ve yıldız kızlarda şampiyon oldu.

Fenerbahçe Kürek Şubemizde;

Küçük kızlarda; Şevval Kaçmaz tek çiftede (1x), Elif Çağlayan – Ela Kasap –
Şevval Kaçmaz – Ayşe Mina Çelebioğlu dört çiftede (4x), küçük erkeklerdeyse Kerem Fidan – Yiğit Can iki çiftede (2x);

Genç erkeklerde; Giray Yazçayır tek çiftede (1x), Ahmet Ali Kabadayı-Halil Kaan Köroğlu iki çiftede (2x), Yasin Şen, Eren Akbaş, Cevdet Ege Mutlu, Alper Şevket Eren dört tekte (4-), Halil Kaan Köroğlu – Ahmet Ali Kabadayı -Giray Yazçayır – Ömer Faruk Şan dört çiftede (4x), genç kızlarda da Irmak Fertuğ-Simla Suay Alıncı iki tekte (2-), Damla Sungunapa – Sıla Ergül iki çiftede (2x), Irmak Fertuğ – Simla Suay Alıncı –
Şerife Şirin Çevik – Yağmur Berkkam dört tekte (4-), Kardelen Yüce – Damla Sungunapa -Derensu Kutluata – Livanur Tulun dört çiftede (4x);

Yıldız erkeklerde; Yasin Şen-Eren Akbaş iki tekte (2-), Ali Asaf Çifci – Ensar Efe Din iki çiftede (2x), Yasin Şen – Eren Akbaş -Ali Asaf Çifci – Ensar Efe Din dört çiftede (4x), yıldız kızlarda; Derensu Kutluata tek çiftede (1x), Damla Sungunapa – Sıla Ergül iki çiftede (2x), Livanur Tulun – Derensu Kutluata -Damla Sungunapa – Sıla Ergül dört çiftede (4x) zirvede yer alan kürekçilerimiz oldular.

Öte yandan genç erkekler sekiz tek (8+) finalinde mücadele eden Alper Şevket Eren, Cevdet Ege Mutlu, Fatih Mehmet Avcı, Hamdi Okan Atmaca, Mert Can Çayır, Şükrü Yüşa Aslan, Yasin Şen, Eren Akbaş ve Ege Büyükçetin’den (d) oluşan takımımız birincilik ipini göğüsledi.

Kürek şubemiz, iki gün süren yarışlar sonunda yıldız kızlarda 300, yıldız erkeklerde 498; genç kızlarda 470, genç erkeklerde 620; küçük kadınlarda 270, küçük erkeklerde de 170 puan toplayarak zirvede yer aldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.